Elejas vidusskola


Piektdiena, 2024. gada 12. aprīlis.
Šodien vārda dienu svin Ainis, Jūlijs.
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Šīs tīmekļvietnes piekļūstamība

Lai izņemtu Jums nevēlamu foto, ziņojiet par to elejasvsk@latnet.lv


2023./2024. mācību gads

Zinātņu diena

19. maijā norisinājās zinātņu diena "Izzini, pēti, eksperimentē!", ko īstenoja "Aspired Interactives" no Ventspils. Skolēni piedalījās 6 dažādās tehnisko zinātņu novirzienu darbnīcās. Skolēni varēja iepazīties ar dabaszinību tehnoloģiju profesiju pārstāvjiem un viņu karjeras iespējām. Skolēni praktiski darbojās un izprata fizikas, ķīmijas, dabaszinību un sociālo zinību reālu pielietojumu šo profesiju pārstāvju darbā.

1. - 4. klašu grupa izgatavoja FLABERI un KALEIDOSKOPU;
5. - 9. klašu grupa izgatavoja KATAPULTU un ZOBUBIRSTES ROBOTU;
10. - 12. klašu grupai vajadzēja izmēģināt DOMINO EFEKTU un izspēlēt spēli GUDRAIS MĒRS.

Karjeras konsultante I.Jansone

Zinātņu diena

Elejnieki ZZ čempionātā

Šī gada 11. maijā Elejas vidusskolas 10.a klases skolēni braši devās uz Liepāju, kur pierādīja savu veiklību, atjautību un komandas saskaņu, kā arī to, ka mūsos ir spēks, ZZ čempionāta pusfinālā. Tur izslavētais Liepājas vējš tiem sapurināja matus, apkārtējo gaviles uzmundrināja prātus un visa diena pagāja, lielisku sajūtu piepildīta. Viņi piedzīvoja vienu brīnišķīgi saulainu, skaistu dienu, izbaudot sacīkstes garu. Lai gan 10. Klase netika uz finālu Jūrmalā, viņi ir ļoti gandarīti, iepriecināti, ka varēja ļaut paradīt savu skolu visai Latvijai.

ZZ čempionāts

Pēdējais zvans

13. maijā visi skolēni un skolotāji pulcējās uz īpašu līniju, kurā svinīgi atvadījās no šīgada absolventiem – abām 9. klasēm un 12. klases. Līnijas svinīgumā jautrību un sirsnību radīja galvenie absolventu sveicēji – abas 8. klases un 11. klase. Izrādījās, ka astotajiem piemīt nākotnes paredzēšanas spējas, tāpēc uzzinājām, kas devītos sagaida turpmākajā dzīvē. Savukārt divpadsmitajiem tika dota iespēja spert soli pretī savu vēlmju piepildījumam, cerību zilās vēja laternās tās darot zināmas Visumam.

Dāvanas saņēma ne tikai skolas beidzēji, bet arī palicēji, īpaši – skolotāji. Liela daļa no tiem ieguva pat savu pirmo militāro pakāpi un, protams, ziedus.

Pateicībā par savu pirmo zvanu pirmklasnieki nozvanīja pēdējo šīgada absolventiem 12. klasē, un, spēcinošu vārdu pavadīti, visi devās gatavoties pēdējiem pārbaudījumiem – eksāmeniem.

Jauno literātu pulciņš

Pēdējais zvans

Baltā galdauta svētki

Balti galdauti plīvo vieglajā pavasara vējā, uzklāti saules apspīdētajā skolas pagalmā. Uz tiem kārtoti skolēnu sagatavotie ēdieni, un visapkārt skan priecīgas čalas. Elejas vidusskolā šī gada 3. maijā, lai atzīmētu Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienu, tika iedibināta jauna tradīcija – Baltā galdauta svētki.

Jau vairākas nedēļas iepriekš skolēni un skolotāji cītīgi gatavojās, rakstot ģimenes receptes un Baltā galdauta stāstus, sagatavojot jautājumus erudītu konkursam, kā arī meklējot un pētot interesantus apskates objektus orientēšanās sacensībām.

Baltā galdauta svētku rīts iesākās ar svinīgo līniju, kurā katrai klasei un atsaucīgajiem vecākiem tika izdalītas kartes, pēc kurām orientēties pa Eleju un uzzināt daudz ko jaunu par jau zināmo un vēl neiepazīto. Šoreiz atbildība par skolēnu drošu un organizētu pārvietošanos pa Eleju gūlās uz vecāku pleciem, jo visi skolotāji atradās savos kontrolpunktos. Pateicoties vecāku ieinteresētībai, visām klasēm, sākot ar pašiem mazākajiem un beidzot ar divpadsmitajiem, bija iespēja apstaigāt Eleju un klases kompānijā kļūt vēl saliedētākiem, pildot jautrus uzdevumus.

Pēc orientēšanās klases satikās skolas pagalmā, kur klāja galdus, lai kopā ar vecākiem un skolotājiem baudītu jauko koncertu un skatītu konkursu laureātu apbalvošanu. Pēc tās klātesošie varēja sākt mieloties ar atnestajiem gardumiem un interesantās, smieklu pilnās sarunās turpināt svētkus.

Jauno literātu pulciņš

Baltā galdauta svētki

Pamatskolēnu projekti

24. aprīlī Jelgavas novada domē septiņi mūsu skolas skolēni aizstāvēja savus projektus. Eleju pārstāvēja 7a klases meitenes Agneta Āboltiņa un Ieva Vaņina, 7b klases skolniece Viktorija Kozlova, 8a klases skolnieki Emīls Pipars, Elīna Beide, Linda Bērze un Laura Dobkeviča. Visi projekta darbi tika prezentēti, skolēni ir gandarīti par paveikto.

Pamatskolēnu projekti

Vēstures nodarbība

21. aprīlī Elejas vidusskolā viesojās Okupācijas muzejs un 4. maija Deklarācijas klubs, lai vadītu nodarbību "Latvijas Republikas dibināšana un neatkarības atjaunošana".

Arvīds Ulme

Atmiņās par nevardarbīgo pretošanos un 4. maija deklarācijas parakstīšanas aktu dalījās Vides Aizsardzības kluba prezidents un Latvijas augstākās padomes deputāts 2000. gadā – ar trešās šķiras Triju Zvaigžņu ordeni apbalvotais Arvīds Ulme un viņa kundze Diāna Ulme.

Diāna Ulme

Lieldienas skolas pagalmā

Ir tradīcijas, kuras negribas un nevajag mainīt. Piemēram, Lieldienu jautrā pavadīšana mūsu skolā. "Trīs māsiņas Lieldieniņas", vēsta tautasdziesma, un Elejas vidusskolas skolēnu līdzpārvalde nolēma 18. aprīlī skolas pagalmu un daļu sporta laukuma pārvērst par trešās svētku dienas norises vietu.

Lieldienas skolas pagalmā

Šajos svētkos var iztikt bez oficiālām runām, bet vārdu dot mazākajiem saimes locekļiem – 1.-3. klases teātra pulciņa dalībniekiem. Aukstais vējš nenobiedēja jaunos aktierus, un viņi pavēstīja visiem kādu priecīgu Lieldienu stāstu par mazās pūpolmeitenītes sapņa piepildīšanos. Arī mazo dziedātāju mums ir gana, tāpēc ar jautru Lieldienu dziesmu tika aizsākta olu kauja. Pēc tam visus sasildīties vai nu pie kūpošā zupas katla, vai piedaloties jautrās stafetēs aicināja skolēnu līdzpārvaldes dalībnieki.

Mūsu senči novērojuši, ka pēc Lieldienām parasti iesākas silts laiks. Arī mēs veicām dažādas rituālas darbības, izmantojot gan olas, gan citus apaļus priekšmetus, lai palīdzētu saulei celties arvien augstāk debesīs un sagādāt visiem siltu, saulainu un jautru vasaru.

Jauno literātu pulciņš

Lieldienas skolas pagalmā

Elejas regbisti Prāgā

Noslēdzies starptautiskais Prāgas Jaunatnes regbija festivāls. Tajā trīs vecuma grupās startēja arī „Transact Pro/Eleja regbisti. Vislabāk veicās U16 komandai, kas ierindojās 5. vietā. Vissīvākā konkurence bija U12 regbistiem, kuru vecuma grupā sacentās 30 komandas. Elejas jaunie regbisti cīnījās ar mainīgām sekmēm un turnīra tabulā bija meklējami tās vidusdaļā. Labākie panākumi U16 komandai, kas ierindojās 5. vietā. Vecākajā – U18 grupā – Elejas regbisti ierindojās 7. vietā.

Elejas regbisti Prāgā

Lasīt vairāk

Skolēnu teātru diena

30. martā Sesavas tautas namā notika Jelgavas novada skolēnu teātru dienas pasākums, kurā veiksmīgi piedalījās arī Elejas vidussklas 4.-12.kl. dramatiskais pulciņš Annas Švītiņas vadībā. Par lugas «Es jūs tā gaidīju!» priekšnesumu žūrija elejniekus novērtēja ar I pakāpi.

Jaunie aktieri: Anna Landorfa un Ēriks Putniņš par meistarīgo sniegumu izpelnījās Jelgavas novada atzinības rakstus.

Skolēnu teātru diena

ZPD skate Zemgalē

Elejas vidusskolas 11-klasnieki ar saviem zinātniski pētnieciskajiem darbiem piedalījās Zemgales reģiona skatē Jelgavā. Ēriks Putniņš vēstures sekcijā ieguva III vietu un tika izvirzīts uz valsts skati, kura norisināsies Rīgā no 21. - 23. aprīlim. Viņa darba nosaukums bija "Vēstures notikumu atspoguļojums Putniņu dzimtas vēstulēs (1943. – 1948.)".

ZPD skate Zemgalē

Lasīt vairāk

Konkurss vēsturē

23. martā Elejas vidusskolas 9.a klases komanda izcīnīja 1. vietu Jelgavas un Ozolnieku novadu vēstures konkursā "Zemgale - Latvijas prezidentu šūpulis".

Konkurss vēsturē

Gudrs, vēl gudrāks

17. martā LTV1 raidījumā "Gudrs, vēl gudrāks" varēja vērot spēli, kurā piedalījās arī 11.a klases skolniece Agneta Veinberga, skolotāja Baiba Atmane un pulciņš līdzjutēju.

Elejniece, kurai mīļākie priekšmeti esot matemātika un ķīmija, pirmajā kārtā pareizi atbildēja 5 no 10 jautājumiem, taču ar to nepietika, lai turpinātu sacensību. Līdztekus pierastajiem raidījuma vadītājiem skolēnus intervēja LTV sporta žurnālists Reinis Ošenieks. Uzzinājām, ka lielu daļu Agnetas brīvā laika aizņem volejbola spēle.

Gudrs, vēl gudrāks

Teātra viesizrāde

1. februārī skolā viesojās Jelgavas Latviešu biedrības teātris ar Artūra Jankovska lugu "Sprīdis mežā".

Teātra viesizrāde

Andris Piebalgs Elejā

19. janvārī Elejas vidusskolā viesojās bijušais Eiropas Savienības komisārs, Saeimas deputāts un partijas „Vienotība” priekšsēdētājs Andris Piebalgs. Viņš 9.-12. klases skolēniem stāstīja par savu skolas dzīvi, to, kā nonācis politikā, un atbildēja uz skolēnu un skolotāju jautājumiem par aktuāliem politiskiem notikumiem pasaulē.

Andris Piebalgs Elejā

Novadā godina sportistus

13. janvārī Jelgavas novada Domē tika sumināti 2016. gada labākie sportisti, starp kuriem bija arī Elejas vidusskolas regbisti un sporta skolotāja Sandra Avota. Mūsējie godam pārstāvēja novada komandas Latvijas jaunatnes regbija čempionātā.

Par medaļniekiem kļuvušas veselas četras novada komandas – U15 un U17 vienību puišiem zelts, U11 – sudrabs, U13 – bronza.

Novadā godina sportistus

Ziemassvētku balle

Arī šī mācību gada 1. semestris Elejas vidusskolā beidzās ar gada nozīmīgāko pasākumu – Ziemassvētku balli.

Pirms balles, kurā par dejotprieku gādāja grupa “Nakts ziņas”, viesi varēja baudīt Ziemassvētku noskaņas pašu skolēnu sagatavotajā priekšnesumā.

Pasākumā godināja skolēnus ar semestra vērtējumiem 7 un augstāk. Mācību pirmrindniekiem pasniedza Elejas vidusskolas atzinības rakstus un nelielas dāvaniņas. Mācībās labākie skolēni saņēma septiņu Elejas vidusskolas mecenātu stipendijas. Par visaugstāko vidējo atzīmi tradicionālo Mālkalnu ģimenes stipendiju ieguva Vineta Briede no 9a klases.

Pasākuma noslēgumā tika noteikti balles princese un princis, kā arī ekstravagantākie ballētāji un aktīvākie dejotāji.

Ziemassvētku balle

Valsts svētku pasākums

Dienu pirms valsts svētkiem, 17. novembrī, Elejas vidusskolā ar skanīgām tautasdziesmām un to teatrālu attēlojumu izskanēja Latvijas 98. gadadienai veltīts pasākums. Tajā direktore teica svinīgu uzrunu, klausītāju ausis priecēja skolas ansambļu sagatavotie priekšnesumi un tika apbalvoti sacensību „Būsim vīri!” dalībnieki.

Valsts svētki

Popiela

Pēc Elejas vidusskolēnu izvēles 25. novembrī skolā skanēja pasaulē un Latvijā populāru dziedātāju balsis. Popielas jeb Zelta mikrofona balvas pasākumu kā savu labo darbu organizēja skolēnu līdzpārvaldes dalībnieces Samanta Peipiņa, Megija Šarlote Tiltiņa un Ruta Duge.

Pasākumā mākslinieciskās prasmes parādīja astoņas klases, un negaidīti bargā žūrija lēma, ka 5.-7. klases grupā Zelta mikrofonu nopelnījusi 5.a klase par savu dzīvespriecīgo un līdz sīkumiem pārdomāto priekšnesumu. Savukārt 8.-11. klašu grupā uzvarēja un skatītāju simpātijas guva 11. klases puiši, kas uz skatuves ļoti atraktīvi attēloja meitenes.

Popiela

Būsim vīri!

15. novembrī Elejas vidusskolā norisinājās ikgadējais Lāčplēša dienai veltītais pasākums „Būsim vīri!”. Kā jau katru gadu stiprākie zēni un meitenes varēja pierādīt savas spējas jaunsargu sagatavotajā izturības trasē Tīsos.

Sacensīga notika 3 vecuma grupās 9-12. klasei, 5-8. klasei un 1-4. klasei. Ar elejniekiem konkurēja arī Sesavas pamatskolas 8. un 9. klase. Laureātu rezultāti apskatāmi tabulā.

VietaKlaseLaiks
1.10a16:39
2.11a22:12
3.9S27:20
1.6.21:17
2.8b21:53
3.7a28:23
1.4b26:31
2.2a28:53
3.3a29:49
Būsim vīri!

Satversmes tiesas tiesneses Inetas Ziemeles lekcija

14. novembrī Elejas vidusskolā viesojās tās absolvente, tagadējā Satversmes tiesas tiesnese Ineta Ziemele. Viņa 8. – 12. klases skolēniem stāstīja par valsts iekārtu un tiesu sistēmu Latvijā.

Ineta Ziemele

Mārtiņdiena

10. novembrī Elejas vidusskolu jau no rīta bija pārņēmusi Mārtiņdienas noskaņa. Daudzi skolēni dzīvoja Mārtiņdienas tirgus gaidās.

Klasēm bija uzdots izveidot Mārtiņdienas dekoru un tirgot no kāda produkta pagatavotu ēdienu. Tirgošanos jautrāku darīja skolēnu līdzpārvaldes sagatavotās spēles un viktorīna par Mārtiņdienas ieražām. Skolēnu līdzpārvalde bija parūpējusies arī par uzvarētāju balvām.

Pēc andeles bija apmierināti gan tirgotāji, gan pircēji. Vieni – par kabatās skanošajām monētām, otri – par gardumu pilnajiem groziem.

Mārtiņdiena

Desmitās klases iesvētības

Katru gadu mācības jaunā vietā uzsāk ne tikai pirmās un piektās klases skolēni, bet arī desmitie, kam divpadsmitie rīko vidusskolā iejušanās iesvētības. Šogad 10. klases skolēni tika iesaukti trīs gadus ilgā "armijā".

Iesvētību nedēļas sākumā desmitie izskatījās atšķirīgi no pārējiem skolēniem, jo bija tērpušies militārā stila drēbēs ar segvārdu nozīmītēm un atbilstošu sejas krāsojumu. Turpinājumā nācās iemācīties, kā cīnīties kaujas laukā un izturēt fiziskās pārbaudes – skriešanu ap skolu un vingrinājumus sporta laukumā. Viņiem vajadzēja nostiprināt imūnsistēmu, ēdot ķiplokus un sīpolus. Labāk pārbaudījumus izturēja meitenes, bet daļa zēnu centās no tiem izvairīties.

Nedēļas beigās 12. klase desmitajiem pasniedza apliecinājuma diplomus par iesvētību izturēšanu un uzņemšanu “Elejas vidusskolas armijā”.

Desmitās klases iesvētības

Piektās klases iesvētības

No 10. līdz 14. oktobrim Elejas vidusskolā notika 5. klašu iesvētības. Devītie bija sarīkojuši pārbaudījumus, lai aktualizētu piektklasnieku audzināšanas tikumus.

Pirmdienā – brīvības un tolerances dienā skolēnu somas aizstāja spaiņi un kastes. Otrdienā – disciplīnas dienā paklausība, pacietība un izturība tika vērtēta sporta zālē notiekošajā ierindas skatē. Lai attīstītu skolēnu radošumu un izpratni par skaisto, trešdiena tika veltīta vizuālajai mākslai. Savstarpēju sadarbību, uzticību un līdzjūtību piektklasnieki demonstrēja stafetēs ceturtdienas sporta dienā.

Noslēgumā tika nodots zvērests, kura izpildi piektie apstiprināja ar pirkstu nospiedumiem pie zvēresta teksta. Katram skolēnam tika izsniegta apliecība par nedēļas laikā apgūtajiem tikumiem. Arī klašu audzinātājas tādu saņēma. Par iesvētību nedēļā piedzīvoto piektie izteicās pārsvarā pozitīvi un uzskata, ka šo tradīciju jāturpina.

Klašu audzinātājas I.Grigaļeviča un D.Zevaliča

Piektās klases iesvētības

Kad satiekas laiks...

Sveicam skolotāju Mariannu Madžuli ar Latvijā unikāla dzejoļu krājuma „Kad satiekas laiks...” iznākšanu! Tajā apkopoti gan pašas skolotājas, gan viņas bijušās audzēknes Kristas Beļajevskovas dzejoļi. Kad satiekas laiks

Skolotāju diena

Visinteresantākās stundas 30. septembrī Elejas vidusskolā sākās 13:00, kad skolotājiem bija jāatkārto MK noteikumiem atbilstošie audzināšanas tikumi: atbildība, centība, drosme, godīgums, gudrība, laipnība, līdzcietība, mērenība, savaldība, solidaritāte, taisnīgums un tolerance.

Pirmajā stundā skolotāji bija skolēnu līdzpārvaldes dalībnieki Ivitas Lejavas-Majores vadībā. Savukārt skolotāji-skolēni varēja parādīt stiķus un niķus, kas bija neizbēgami, apgūstot daudzos tikumus. Kaut arī sākumā neveicās, skolotāji tomēr pierādīja, ka var iemācīties arī kaut ko jaunu un neatbilstošu savai specialitātei – kolektīvo „Gatves deju”.

Nākamajās stundās skolotāji varēja paskatīties uz sevi no malas, pateicoties Annas Švītiņas vadītajam teātra pulciņam. Svētku noskaņu radīja skolas ansambļu dalībnieku dziedošās balsis Andras Strelčunes pavadījumā un jaunā skolas prezidenta un pagasta pārvaldnieces teiktie vārdi.

Skolotāji saņēma arī dāvanas – svētku kūku un īpašu kalendāru, kas ik dienu atgādinās par skolā izkopjamiem tikumiem.

Jauno literātu pulciņš

Skolotāju diena

Olimpiskā diena arī Elejas vidusskolā

Elejas vidusskolas sporta skolotāji bija parūpējušies, lai 23. septembrī mūsu skolēni un skolotāji piedalītos Latvijas Olimpiskās komitejas Latvijā organizētajā Vispasaules Olimpiskajā dienā.

Skolēni no 1. līdz 12. klasei kopā ar saviem skolotājiem pulcējās aktu zālē, lai pēc sporta skolotāju un direktores uzrunas 10:00 kopā ar Olimpiskās dienas atbalstītājiem visā Latvijā izpildītu šīs dienas īpašo vingrojumu kompleksu.

Pēc tam gluži tāpat kā olimpiskajās spēlēs tika aizdedzināta olimpiskā uguns – piecas lāpas, kas simbolizēja visus olimpiskos apļus, kuru nozīme vēlāk bija jāatklāj pašiem skolēniem viktorīnā par olimpisko spēļu vēsturi un šīgada norisi.

Lai stiprinātu olimpisko garu, katrai klasei bija ne tikai jāpiedalās viktorīnā, bet jāpierāda savs radošums, arī veidojot foto, kurā pašiem jāattēlo olimpiskais simbols – pieci krāsainie apļi.

Visjautrākā un skaļākā gaisotne valdīja skolas sporta zālē, kur katrai klasei bija jāpierāda, ka tieši viņi ir ātrākie un precīzākie stafešu skrējēji.

Lai gan laikapstākļi šajā dienā bija pietiekami nelabvēlīgi, lai nobiedētu Olimpiskās dienas dalībniekus Elejas vidusskolā, tagad katru klases telpu rotā LOK atzinības raksts par piedalīšanos Vispasaules Olimpiskajā dienā, un tas apliecina, ka mums netrūkst ne tikai gribasspēka, bet arī apņēmības un izdomas.

Jauno literātu pulciņš

Olimpiskā diena

Rudens kross

Elejas vidusskolai ir daudz tradīciju, un bez vienas no tām jau ļoti, ļoti daudzus gadus nav iedomājams mācību gada iesākums. Protams, tas ir rudens kross.

Šogad kross notika 16.septembrī, un atšķirībā no citām reizēm īpaši bija padomāts arī par skolotāju iesaistīšanu tajā. Skolēni bija ieinteresēti pierunāt skriet savu klases audzinātāju, tādējādi iegūstot vairāk punktu par dalību krosā visa mācību gada garumā noritošajā skolas pasākumā „Aktīvākā klase”. Kā jau katru gadu, atbalstīt savus bērnus bija aicināti arī vecāki, tāpēc pretī skolai esošajā mežiņā izveidoto krosa trasi pieveica kupls skrējēju skaits, turklāt daži – pat vairākas reizes, jo bija vairāki atbalstāmie.

Kaut ne visi pirms lielā skrējiena bija entuziasma pārņemti, pēc tā – apmierināti gan, jo atkal bija sev pierādījuši, ka viņiem pietiek paša galvenā dzīvē – gribasspēka!

Jauno literātu pulciņš

Rudens kross

Skolas prezidenta vēlēšanas

15.-16. septembrī notika Elejas vidusskolas skolēnu līdzpārvaldes prezidenta vēlēšanas. No balsstiesīgajiem skolēniem, kā arī skolotājiem nobalsoja 59, atdodot 22 balsis par 12.a klases skolnieci Sendiju Ozoliņu un 36 balsis par 11.a klases skolnieku Dagni Ābolu. Atturējās - viens. Jaunais prezidents priekšvēlēšanu kampaņā solīja:

Dagnis Ābols

1) uzlabot skolēnu sadarbību ar skolotāju kolektīvu un skolas administrāciju;
2) cīnīties par tīrību skolā un tās apkārtnē sadarbībā ar direktori un tehnisko personālu;
3) sekot, lai skolēni nepārkāptu skolas iekšējās kārtības noteikumus;
4) organizēt savlaicīgu informācijas atjaunošanu skolas Twitter un draugiem.lv kontos;
5) būt atvērtam konstruktīvu ideju īstenošanai.

Balsošana

Skolotāja D.Zevaliča balso

Zinību diena

Vasaras ziedošo gaisu pieelpojušies un jaunus iespaidus guvuši, Elejas vidusskolas skolēni atkal pulcējas lielās skolas ēkas pagalmā un gatavojas iesākt vai turpināt savas skolas gaitas. Īpaši, kā vienmēr, tiek sagaidīti pirmklasnieki. Viņus ar banānu pareizas ēšanas pamācību pārsteidz minionu pāris. 24 jaunie skolēni saņem arī balonus un veiksmes vēlējumus no nākamajiem skolas absolventiem – divpadsmitajiem.

Satraukti ir arī ceturtklasnieki un piektklasnieki, jo viņiem jāsāk mācības lielajā skolā. Lai abu ceturto klašu skolēni bez bailēm sper pirmo soli kā lielās skolas iemītnieki, ar iedrošinošu runu un mazām dāvaniņām viņus uzmundrina devītklasnieki. Labus vēlējumus noklausījušies, saules sasildīti, priecīgi par atkalredzēšanos ar draugiem visi dodas uz pirmo stundu šajā 2016./2017. mācību gadā.

Jauno literātu pulciņš

Zinību diena Zinību diena

Iepriekšējā gada pasākumi

© 2024 Elejas vidusskola
Mājas lapu izstrādājis Arvis Lācis.