Elejas vidusskola


Ceturtdiena, 2023. gada 30. novembris.
Šodien vārda dienu svin Andrejs, Andris, Andrievs.
POTCPSSv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Šīs tīmekļvietnes piekļūstamība

Lai izņemtu Jums nevēlamu foto, ziņojiet par to elejasvsk@latnet.lv


2023./2024. mācību gads

Vēsture ap mums

“Vēsture ap mums” ir starptautisks skolēnu radošo un pētniecisko darbu konkurss. Konkursu Latvijā rīko Vēstures skolotāju biedrība sadarbībā ar starptautisko Eustory tīklu. Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu interesi par Latvijas vēsturi, kā arī kritiskās domāšanas, avotu analīzes prasmju un radošo spēju attīstīšanu.

Vēsture ap mums

Šogad konkursa tēma bija „Es nēsāju Latviju kabatā kā mīklu, ko nevar atminēt”, kurā Anna Landorfa no 12.a klases ieguva pirmo vietu savā vecuma grupā. Kā balva būs izzinošās ekspedīcijas nometne Berlīnē, kuru absolvente apmeklēs novembrī.

Matemātikas pēcpusdiena

28. maijā skolā norisinājās matemātikas pēcpusdiena 7.- 8. klašu skolēniem. Pasākumu noorganizēja 12.a klase. Pasākumā aktīvi darbojās un uzdevumus risināja 6 komandas.

Matemātikas pēcpusdiena

30. aprīlī skolā norsinājās matemātikas pēcpusdiena 5.- 6. klašu skolēniem. Mazajiem to noorganizēja 12.a klase. Pasākumā aktīvi darbojās un uzdevumus risināja 5 komandas.

Matemātikas pēcpusdiena Matemātikas pēcpusdiena

Grāmatu tirdziņš

30. maijā Elejas vidusskolas sporta zālē notika izdevniecības "Zvaigzne ABC" piedāvāto grāmatu tirdziņš.

Zvaigzne ABC

Māmiņdienas pārsteigums

Sirsnīgs paldies 5.b klases mājturības skolotājam Uldim Atmanim, vizuālās mākslas skolotājai Ingai Bergai un klases audzinātājai Mairai Bērtulei par atbalstu un palīdzību skolēniem Mātes dienas pārsteiguma sagatavošanā!

Māmiņdienas pārsteigums

5.b klases skolnieka Jurģa māmiņa

Stilu nedēļa

No 8.-12. aprīlim skolā notika Stilu nedēļa. Pirmdien tērpāmies kā jūrnieki, otrdien bija punktiņdiena, trešdien iejutāmies Cūkkārpas vidē, bet ceturtdien - biznesa stilā. Savukārt piektdien talkojām un bijām ģērbušies kā strādnieki.

Nākošajā nedēļā jautrais pasākums turpinājās arī sākumskolā. Attēlā stilīgā 1.b klase un tās audzinātāja Ilze Švītiņa kādā no pasākuma dienām.

Stilu nedēļa

Lejuplādēt foto

Konkurss krievu valodā

22. martā notika Jelgavas novada konkurss krievu valodā "Es lepojos ar tevi, Latvija". A komanda, kuru pārstāvēja Alita Vangale no 7.a, Anitra Veinberga no 8.a un Sigita Sirsniņa no 9.a klases, ieguva 1. vietu.

Konkurss krievu valodā

Gandrīz tikpat labu rezultātu - 2. vietu - sasniedza arī otra Elejas vidusskolas pārstāvju B komanda: Viktorija Garbuzova no 7.a, Viktorija Gorobeca no 8.a un Ieva Vaņina 9.a no klases.

Konkurss krievu valodā

ZPD reģionālā konference

8. martā LLU Jelgavas pilī norisinājās Zemgales reģionālā skolēnu zinātniskās pētniecības konference, kurā tika noskaidroti labākie ZPD reģionā. Uz Latvijas skolēnu 43. konferenci izvirzīja 74 darbus no 202.

ZPD reģionālā konference

Humanitāro un mākslas zinātņu nozarē valsts konferencei ar 2. pakāpi tika novērtēts arī Elejas vidusskolas 11.a klases skolnieces Vinetas Briedes darbs "Dziesmu svētki – Krievijas impērijas, Latvijas okupācijas un brīvās Latvijas laikā".

12. klases žetonu vakars

22. februāra vakarā Elejas vidusskolas aktu zāle piedzīvoja brīnumainas pārvērtības, jo tajā notika Pusnakts šova raidījuma ieraksts, kura brīnišķīgā vadītāja bija 12.a klases audzinātāja Mārīte Lazda, bet viesi – viņas 14 audzēkņi.

Žetonu vakars

Pirmā un arī pēdējā Pusnakts šova speciālizlaiduma laikā skatītāji ieraudzīja 12. klases skolēnus neikdienišķā un omulīgā svētku gaisotnē, kā arī, iespējams, pirmo reizi ar prieku izbaudīja reklāmas pauzes.

Katrs no divpadsmitajiem pēc sava priekšnesuma tika apbalvots ar žetona gredzenu. Tā uzdevums būs atgādināt ne tikai par Pusnakts šova speciālizlaidumu, bet arī par kopā pavadītajiem trim vidusskolas gadiem.

Žetonu vakars

Starptautiskās Dzimtās valodas dienas pasākums

Nu jau 20. gadu pēc UNESCO ierosinājuma 21. februārī tiek atzīmēta Starptautiskā Dzimtās valodas diena. Savukārt jau 11. gadu Valsts Valodas aģentūra par godu šai dienai organizē radošo darbu konkursu. Šajā gadā konkursa temats bija "Mans bērnības stāsts" un tajā piedalījās mūsu skolas 12. klases skolnieces Anna un Justīne. Abas meitenes tika uzaicinātas uz laureātu apbalvošanas ceremoniju, kas atbilstoši tematam notika Latvijas Leļļu teātrī.

Dzimtās valodas diena

Anna Landorfa konkursā ieguva 1. vietu, un Justīne Dižpētere - 2. vietu, tādējādi Elejas vidusskola aizņēma gandrīz visu goda pjedestālu vidusskolas grupā. Meitenes priecēja ne tikai iegūtās balvas, bet arī brīnišķīga Leļļu teātra aktieru izrāde - "Emīls un Berlīnes zēni".

Dzimtās valodas diena

Jura Bērziņa-Soma foto

Pozitīvie lēmumumi manā dzīvē

23. janvārī Elejas vidusskolā notika karjeras atbalsta pasākums 10. – 12. klašu skolēniem. Tā laikā 42 jaunieši analizēja savas personības stiprās un vēl uzlabojamās puses. Uzzināja, kas ir vissvarīgākais no darba ņēmēja un darba devēja viedokļa.

Karjeras pasākums

Pasākuma dalībnieki noklausījās lekcijas par vadības stiliem, līderību un komunikāciju komandas darbā.

Karjeras pasākums

Vidusskolēniem patika visas nodarbības, bet vislabāk – “Džungļu taka”, kuru 70% klātesošo novērtēja ar 7 – 10 ballēm, bet pašu pasākumu – kā noderīgu un jēgpilnu.

Karjeras pasākums

Karjeras konsultante I. Jansone

ZPD novadu skate

29. janvārī notika Jelgavas un Ozolnieku novadu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu skate. No 8 dalībniekiem Elejas vidusskolu pārstāvēja 11.a klases skolnieces Vineta Briede, Megija Kristiāna Podskočija un Elīna Kanišauska.

ZPD skate

Pēc meiteņu sacītā darbu aizstāvēšana noritēja ļoti labi, un uztraukumam nebija pamata, bet žūrija un skatītāji bija saprotoši. Tagad darbus izvērtēs zinātniskie recenzenti. Ja punktu skaits būs pietiekošs, dalībnieki varēs startēt Zemgales reģionālajā skatē.

Galda spēles

Galda spēļu mēneša pasākumā notika simultānseanss starp šaha pulciņa vadītāju J. Tumovu un klašu pārstāvjiem. Simultānseanss ir sacensība, kurā viens šahists ar baltajām figūrām vienlaikus cīnās pret daudziem oponentiem, secīgi izdarot gājienus viņu šaha galdiņos.

Galda spēles

Pēdējās spēles beidzās tikai pēc 2 stundām, un kopējais rezultāts bija 13:0. Visilgāk noturējās Anna Landorfa no 12.a, Aivis Gustiņš no 7.b un Arturs Saltikovs no 9.b klases. Dažiem dalībniekiem nemaz nebija viegli nosēdēt vienā vietā un vēl arī domāt.

Šahs

Savukārt domino mačos labākie kauliņu salicēji izrādījās Sandra Gulbe no 6.b, Aleksandrs Reiniks no 7.a un Alise Ažēna no 12.a klases.

Domino

Ziemassvētku pasākums

2018. gadu un pirmo semestri Elejas vidusskolā noslēdza Ziemassvētku burvības un brīnumu pārpilns pasākums. Līdzpārvaldes sagatavotais iestudējums ļāva noticēt, ka pārsteigumi iespējami arī ikdienā, ja vien paši par to parūpējamies.

Ziemassvētku pasākums

Priekšnesumus sniedza koris un mūzikas skolas audzēkņi. Pasākumā izteica atzinības mācību darba veiksminiekiem. Par augstākajiem noslēguma vērtējumiem tika pasniegtas deviņas skolas labvēļu stipendijas. Neizpalika arī izaugsmes balva par sekmju progresu.

Pasākums noslēdzās ar Ziemassvētku balli, kurā meitenes dižojās ar pašrocīgi gatavotajiem kroņiem. Par interesantākajiem kroņiem tika piešķirti dažādi tituli. Balvas saņēma arī balles princis un princese, dejiskākais pāris un ekstravagantākā meitene.

Ziemassvētku pasākums

Elejas vidusskolai lielākā izaugsme

Draudzīgā aicinājuma fonds 12. decembrī apbalvoja Latvijas labākās skolas – “Skolu reitinga 2018” līderes, tostarp arī Elejas vidusskolu lauku vidusskolu grupā par absolūti lielāko izaugsmi angļu valodas centralizētajā eksāmenā.

Lielākā izaugsme

Godināšanas pasākums notika Cēsīs Vidzemes koncertzālē. Tajā piedalījās skolas vadība un eksāmenu priekšmetu skolotāji - Anna Švītiņa un Baiba Atmane.

Skatīt rezultātus

Popiela

30. novembrī skolā norisinājās popiela "Muzikālais rasols". Jau mēnesi iepriekš klases izlozēja priekšnesuma mūzikas stilu un izpildījuma laika posmu. Rezultātus vērtēja trīs neatkarīgi eksperti.

Uzvarētāji savās klašu grupās bija: 5.a – ar dziesmu "Cip, cip, cālīši”, 7.a – ar 2NE1 dziesmu "I am the best" 10.a – ar Bermudu divstūra dziesmu "Zaudējam brāli".

Popiela

Skolas matemātikas olimpiāde

Noslēgusies skolas matemātikas olimpiāde 5.-12. klasēm, kurā kopā piedalījās 29 skolēni. Sacensība notika paralēlo klašu grupās un atsevišķi vidusskolai. Nebija pārstāvētas 9b un 11a klase.

Labākos rezultātus un 1. vietas ieguva Anna Ļevdanska 5a, Marta Varņecka 6a, Adriāns Trahimovičs 7a, Līva Mikaine 8a, Ieva Vaņina 9a un Anna Volksone 12a.

Visi rezultāti

Skolas matemātikas olimpiāde

Patriotu nedēļa

Elejas vidusskolā aizvadīta ar valsts simtgadi saistītā patriotu nedēļa. Pirmdien 1.- 12. klašu komandas devās uz ikgadējām sacensībām “Būsim vīri”, lai parādītu veiklību, izturību un spēku.

Nedēļas ietvaros skolēni veidoja plakātu izstādi par savu attieksmi pret Latviju. Tos varēja apskatīt aktu zālē svinīgā pasākuma laikā.

Patriotu nedēļa

16. novembrī mācību stundas aizstāja citas aktivitātes. Skolēni vēroja mākslas filmas “Turpinājums” un “Baltu ciltis”. Uzaicinātie viesmākslinieki vadīja arī praktiskās nodarbības: “Kroņu darbnīcu”, “Domino efektu”, “Vargana stāstu” un “Pūra lādi”.

Svētku pusdienas notika skaisti noformētajās klasēs. Pēc tam visi pulcējās aktu zālē uz pasākumu “Tu esi Latvija”, kas noslēdzās ar kopdziesmu “Saule, Pērkons, Daugava”.

Patriotu nedēļa

Viesošanās Rīgas pilī

Gaidot valsts proklamēšanas simto gadadienu, 12. klases skolnieces Anna Landorfa un Justīne Dižpētere atsaucās Valsts prezidenta kancelejas aicinājumam piedalīties skolēnu radošo darbu konkursā “Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas dzimšanas dienā”. Abas skolnieces iekļuva laureātu vidū un tika uzaicinātas 8. novembrī apmeklēt Rīgas pili un tikties ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni.

Viesošanās Rīgas pilī

Elejniecei novada stipendija

Agnetai Veinbergai, kura šogad absolvējusi Elejas vidusskolu un studē Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas fakultātes 2. līmeņa studiju programmas «Farmācija» pirmajā kursā, ieguvusi Jelgavas novada pašvaldības 1500 eiro stipendiju.

Stipendiātam, absolvējot vidusskolu, jāsasniedz vismaz 7,5 balles gada vērtējumos, kā arī jābūt sabiedriski aktīvam un jāuzraksta eseja par motivāciju piedalīties šajā konkursā.

Elejniecei novada stipendija

Foto no Jelgavas Novada Ziņām

Integrētā apmācība

24. oktobrī seši Elejas vidusskolas pedagogi piedalījās savdabīgos 8 stundu kursos, kuros aplūkotā tematika ietvēra gan dabaszinību cikla, gan latviešu literatūras un valodas zināšanas. Šādi kursi ar integrētu tematiku tika organizēti pirmo reizi, un šis apvienojums izrādījās necerēti veiksmīgs.

Kursu lektors, Rīgas 2. Valsts ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotājs Andris Ģērmanis, bija sagatavojis izsmeļošu un interesantu materiālu gan par dzīvās un nedzīvās dabas procesiem, gan par dzejnieka un skolotāja Jāņa Ludborža dzīvi un daiļradi. Foto redzami Elejas vidusskolas pedagogi pie apburtā ozola Ukru gāršā.

Integrētā apmācība

Anna Švītiņa - Jelgavas novada dabaszinību MA vadītāja

Fotokonkurss par rudeni

No 1.-30. oktobrim skolā norisinājās fotokonkurss "Rudens". Tajā varēja piedalīties 1.-12. klašu skolēni, iesūtot ar viedtālruni vai citu ierīci uzņemtos foto. Zemāk apskatāms 3. klases audzēknes veikums.

Fotokonkurss par rudeni Apskatīt citas

Neformālā uzņemšana skolā

No 8. līdz 12. oktobrim abas devītās klases uzņēmās atbildību par jauno 5.a un 5.b klases skolēnu iepazīstināšanu ar “lielās” skolas paradumiem. Šīs nedēļas laikā piektie piedalījās dzimšanas dienas svinībās, nāca uz skolu pidžamās, iejutās klaunu lomā un izturēja vairākas veiklības un atjautības pārbaudes, lai beigās iegūtu atļauju parakstīt svinīgi pasniegto zvērestu. Cerams, piektie nu ir pārvarējuši visas bailes, kuras var rasties, dodoties uz pavisam jaunu un vēl neiepazītu vidi, un ir iejutušies “lielās” skolas dzīves ritmā.

Piektklasnieku iesvētības

Nedēļā pirms brīvlaika vidusskolas kolektīvā tika iesvētīti jaunie desmitie. Šo nedēļu viņi pavadīja Šreka tēmā, par ko parūpējās divpadsmitie ar savu klases audzinātāju. Desmitajiem nācās sagatavot priekšnesumu “Šreka vidusskolas” interpretācijā, pārģērbties un nomaskēties par pašu cilvēkēdāju, paveikt uzdevumu, ar kura palīdzību divpadsmitie pārbaudīja, cik saliedēta un veikla ir jaunā 10.a klase, iemācīties nodzēst sveci ar kliegšanas palīdzību, kā arī pievārēt visus divpadsmito sagatavotos gardumus. Arī desmito iesvētību nedēļa noslēdzās ar zvēresta parakstīšanu un solīšanos pārvarēt visus vidusskolas gadu liktos šķēršļus godam.

Desmitklasnieku iesvētības

Jauno literātu pulciņš

Skolas prezidenta vēlēšanas

Pirmā oktobra nedēļa vēlēšanu noskaņās aizvadīta ne tikai visā Latvijā, bet arī Elejas vidusskolā. 3. un 4. oktobrī katram skolēnam un skolotājam tika dota iespēja nobalsot par savu favorītu skolas prezidenta vēlēšanās. Izvēle bija jāveic starp trim kandidātiem – 10. klases skolnieci Patrīciju Paulu Voitehoviču, 11. klases skolnieku Armandu Jonovu un 12. klases skolnieci Annu Volksoni. Jau iepriekš ikvienam bija iespēja izpētīt skolas gaiteņos izliktās kandidātu veidotās programmas, kuras tie plānoja īstenot savas prezidentūras laikā, kā arī uzdot tiem sevi interesējošus jautājumus kandidātu debatēs.

Skolas prezidenta vēlēšanas

Šīs pirmdienas informatīvās līnijas laikā visi tika iepazīstināti gan ar jaunievēlētajiem līdzpārvaldes ministriju darbiniekiem, gan ar Elejas vidusskolas jauno prezidenti Annu Volksoni. Sveicam Annu ar jauniegūto augsto amatu un ar nepacietību gaidām vēl iepriekš mūsu skolā neredzētas pārmaiņas, ar kurām jaunā māksliniece mūsu skolu pārsteigs savā pēdējā vidusskolas gadā!

Vai tevi interesē makšķerēšana?

2018. gada 5. oktobrī Elejas vidusskolā notika karjeras pasākums. Divdesmit skolēnu komanda no 5.-9. klases devās aizraujošā piedzīvojumā pie Lielplatones upes. Tur mūs sagaidīja Kārlis Goldmanis (vairākkārtējs valsts izlases dalībnieks spiningošanā, fīdermakšķerēšanā, un zemledus makšķerēšanā). Kārlis Goldmanis pastāstīja par makšķerēšanas tehnikām un veica paraugdemonstrējumus. Lai sasniegtu augstus rezultātus makšķerēšanā, nepieciešama pacietība, labs aprīkojums un pieredze.

Vai tevi interesē makšķerēšana?

Pasākumā skolēni varēja praktiski izbaudīt makšķerēšanas procesu. Pirmo zivi un beigās arī visvairāk – septiņas – noķēra Aleksandrs Reiniks. Arī citiem veicās tīri labi: Dilana Bondarčuka un Adriana Kristiana Zumenta lomos bija piecas zivis, bet Ervīnam Zukulim un Mācim Viļumam par vienu mazāk. Jāpaslavē Raivi Taboru, kurš bija ieradies pats ar savu bagātīgu makšķerēšanas ekipējumu. Komandu pārstāvēja arī trīs meitenes un tukšā nepalika.

Noslēgumā kūrām ugunskuru, cepām desas, iepazinām Lielplatones upes zivis, vēžus un kukaiņu. Šī diena skolēniem šķita aizraujoša un daudzreiz labāka par sēdēšanu skolas skolā, jo upes iemītniekus varēja arī praktiski izpētīt.

Vai tevi interesē makšķerēšana?

Pasākuma beigās skolēni tika arī pie balvām. Liels paldies Dacei Drošprātei no Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Jelgavas konsultāciju biroja par sadarbību!

Vai tevi interesē makšķerēšana?

Karjeras konsultante I. Jansone

Citāda diena

26. septembrī Elejas vidusskolas 8.a un 8.b klasei notika citādā diena – mācības Elejas muižas parkā un arī Tējas namiņā. Citādā diena bija multidisciplinārās mācības, kurās mēs ieguvām jaunas zināšanas un mācījāmies strādāt bez skolā pieejamajiem piederumiem, mācījāmies darboties saliedētās komandās.

Pirmā stunda bija matemātika, kurā apguvām, kā noteikt, cik vecs ir koks, cik tas ir garš un cik liels ir tā apkārtmērs ar dabā pieejamiem līdzekļiem. Bija diezgan jautri un jauki sadarboties komandā un apgūt šīs lietas kopīgiem spēkiem.

Pēc matemātikas tika uzdoti fizikas uzdevumi, kuros bija jānosaka, koka klucīšu materiāls, blīvums un masa. Lai to noskaidrotu, bija jāveic matemātiski aprēķini. Kopumā fizikas uzdevumi bija vieglāki, jo nebija jāstaigā vai jāskrien, bet gan jāmēra un jārēķina.

Trešā stunda bija vēsture, kurā devāmies uz Tējas namiņu. Tur uzzinājām, kā, kad un kāpēc tas tapis. Vēlāk saņēmām uzdevumu sameklēt parkā paslēptos krāsainos aplīšus. No atrasto aplīšu burtiem pēc tam vajadzēja salikt ar Elejas muižas parku saistītus vārdus.

Pēdējās divas stundas bija bioloģija un mājturība. Mūs sadalīja divās grupās. Katram 20 minūšu laikā pēc iedotā zariņa vajadzēja sameklēt koku vai krūmu parkā un nofotografēt to. Pēc tam bija uzdevums par dzīvnieku un to pēdu atpazīšanu un krustvārdu mīklas atrisināšana. Mājturībā veidojām kompozīcijas par godu Latvijas 100-gadei no dabas materiāliem. Noslēgumā mēs visi kopīgi cepām desas ugunskurā un dzērām tēju.

Šī diena bija jauka un jautra. Labprāt apmeklētu vēl tādas. Vienīgais, kas traucēja, bija vēsais un uz beigām lietainais laiks. Iesaku šādas dienas rīkot arī citām skolām!

Citāda diena

Liene Alise Saliņa, 8b klases skolniece

Olimpiskā diena

21. septembrī Elejas vidusskolā no paša rīta sākās olimpiskā diena, kurā mācību stundas aizvietoja sportiskas aktivitātes - vingošana, kross, sporta spēles un firmas Remoss piedāvātās atrakcijas - peintbols, alpīnisma siena, stafetes un putu pelde.

Olimpiskā diena Pasākuma afiša

Elejniecei Rigvir stipendija

Elejas vidusskolas 12.a klases skolniece Anna Landorfa ieguvusi stipendiju Rigvir grupas un Vītolu fonda izsludinātajā stipendiju konkursā, kura mērķis bija atbalstīt centīgus 12-klasniekus, lai tie labāk sagatavotos studijām augstskolā. Anna ir viena no 14 Latvijas vidusskolēniem, kas saņēmusi šo stipendiju.

Rigvir stipendija

Nacionālo dārgumu jaunatklāšanas noslēgums

Pagājušajā mācību gadā 12.a klase aktīvi iepazina Jelgavas pilsētas un novada un Ozolnieku novada vietējos dārgumus, kā arī visas Latvijas nacionālos dārgumus. Izzinošais mācību gads klasei vainagojās ar uzvaru kopvērtējumā.

5. septembrī notika pasākums, kurā elejnieki no iniciatīvas patroneses Ivetas Vējones saņēma goda rakstu. Arī Jelgavas novada pašvaldības piešķīra balvu - ekskursiju uz Ziemassvētku kauju muzeju "Mangaļi". To 12.a klase apmeklēja 20. septembrī.

Pasākuma laikā Valsts prezidentam Raimondam Vējonim pasniedza dāvanu – kapsulu ar laba vēlējumiem Latvijai 100. dzimšanas dienā un apliecinājumiem par iniciatīvas norisi.

Nacionālie dārgumi

Apmaldījusies dzeja

Kopā ar dzejas mēnesi Elejas vidusskolā noslēgusies arī tam veltītā akcija “Apmaldījusies dzeja”. Katra klase palīdzēja sakārtot uz sienas izmētātās dzejas rindas, apkopojot tās jaunās un vēl nedzirdētās četrrindēs. Ceram, ka šie minidzejoļi iedvesmoja kādu ļauties savai radošajai domai arī ārpus Dzejas mēneša robežām.

Apmaldījusies dzeja

Zinību diena

3. septembrī Elejas vidusskolā notika jaunā mācību gada uzsākšanas pasākums, kurā piedalījās 1.-12. klašu skolēni, viņu vecāki un viesi, tostarp arī Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune.

Skolas direktore Sarmīte Balode klātesošos iepazīstināja ar skolas svarīgākajiem sasniegumiem aizvadītajā mācību gadā un jaunajiem izaicinājumiem. Turpinājumā 39 pirmklasnieki saņēma apsveikumu no 12a klases. Zinību diena

Atskanot pirmajam zvanam, 5.-12. klašu skolēni devās uz audzināšanas stundu savās klasēs, bet pirmklasnieki - uz Lietuvas ielu 34, kur pie sākumskolas ēkas abas klases kolektīvi iestādīja savu laimes koku - pīlādzi.

Zinību diena

Iepriekšējā gada pasākumi

© 2023 Elejas vidusskola
Mājas lapu izstrādājis Arvis Lācis.