Elejas vidusskola


Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs.
Šodien vārda dienu svin Marta, Dita, Dite.
POTCPSSv
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Lai izņemtu Jums nevēlamu foto, ziņojiet par to elejasvsk@latnet.lv

2020./2021. mācību gads


Dokumenti:


Erasmus+

Erasmus+ programmas 1. pamatdarbības skolas sektora mobilitātes projekts "Pedagoģiskā personāla profesionālā pilnveide kvalitatīva izglītības satura nodrošināšanai" (Nr.2018-1-LV01-KA101-046779).

Erasmus+

Projekta mērķis: izglītības iestāžu administratīvā personāla, metodisko apvienību vadītāju un atbalsta personāla profesionālā pilnveide, lai attīstītu daudzveidīgu un kvalitatīvu izglītības saturu skolās, palielinot skolu konkurētspēju un prestižu un uzlabojot skolu nākamo absolventu prasmes.

Pedagoģiskā darba vērošana Vācijā

No 2019. gada 3. līdz 15. novembrim četras Jelgavas novada skolotājas – Inga Feldmane, Nellija Švede, Solvita Goža un Elija Tāraude – piedalījās Erasmus+ projekta “Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei” aktivitātē “pedagoģiskā darba vērošana”, kas norisinājās Vācijas federālās zemes Ziemeļreinas-Vestfālenes Rēklinghauzenes rajonā.

Erasmus+

Skolotājas 12 dienas dzīvoja Castrop-Rauxel pilsētā un atsevišķi apmeklēja nodarbības sākumskolās. Katra no skolotājām piedalījās apmēram 45 mācību stundās, pedagoģiskās padomes sēdē, vēroja atbalsta personāla un pagarinātās dienas grupas darbu un papildu nodarbības skolēniem ar mācīšanās grūtībām. Tika vērota arī skolu vide un sarunās ar vācu kolēģiem iepazīta izglītības iestādes darba organizācija un pastāvošās normas, kā arī IT izmantošana un sadarbība ar vecākiem.

Erasmus+

Pēcpusdienās kolēģes dalījās iespaidos par dienā pieredzēto. Brīvdienās notika ekskursijas reģiona lielākajā pilsētā Ķelnē. Šī brauciena rezultātā ir gūtas atziņas par mācību procesu Vācijas skolās, jaunas idejas, ko varētu īstenot savā darbā, un uzlabotas vācu valodas prasmes.

Erasmus+

Rakstu sagatavoja E.Tāraude

Projekta un kompetenču pieeja izglītībā

Elejas vidusskolas skolotājs un informātikas metodiskās apvienības vadītājs Jānis Tumovs no 13.10. – 19.10. apmeklēja Erasmus+ projekta mobilitātes kursus Briselē.

Erasmus+

Braucienā tika iepazīti kompetenču un projekta pieejas īstenošanas metodes un rīki, kā arī apmeklēts pasākums "Coding Jam for teachers and students", lai gūtu ieskatu robotikas apmācībā.

Erasmus+

Kursu laikā tika nostiprinātas angļu valodas zināšanas, īpaši klausīšanās prasmes un sarunvaloda. Ieguvums bija jaunas zināšanas par projektu izstrādi, problēmu risināšanu, kompetencēs balstītu mācīšanu, Web platformām skolai, un neformālo izglītību.

Erasmus+

Mācību grupā ietilpa pa 4 skolotājiem no Latvijas, Itālijas un Spānijas, 2 no Polijas un pa vienam no Somijas, Horvātijas, Slovēnijas.

Erasmus+

24. oktobrī Elejas vidusskolā notika seminārs par kompetenču pieeju mācību procesā kopā ar Baldones pamatskolu. Tā laikā klātesošie uzzināja arī par Erasmus+ projekta Briseles apmeklējumu.

Erasmus+

Kursi Grieķijā

Erasmus+ programmas 1. pamatdarbības skolas sektora mobilitātes projektā „Pedagoģiskā personāla profesionālā pilnveide kvalitatīva izglītības satura nodrošināšanai” no 28. oktobra līdz 3. novembrim Grieķijā Kalamatā kursos “Muzeju pastaiga: vietējās vēstures integrēšana mācību stundā” piedalījās Elejas vidusskolas skolotāja Inese Meldere. Ar kursos gūto pieredzi Elejas skolotāji iepazinās metodiskajā seminārā 15. novembrī.

Kursi Grieķijā

Kursi Itālijā

“Uzņēmējdarbība un profesionālā orientācija Eiropas skolā” – šāda satura kursos Itālijas pilsētā Soverato no 22.- 25.11.2018. mācījās Elejas vidusskolas skolotāja Anna Švītiņa.

Kursi Itālijā

Kursu ietvaros tika apmeklētas dažāda veida skolas: vispārizglītojošās vidusskolas, tehniskā skola un kristīgā vidusskola, kur mācību stundās tika izmantots metodiskais materiāls par kompetenču izglītību, kā arī materiāli par uzņēmējdarbības un profesionālās orientācijas ievirzi mācību procesā.

Kursu programmā ietilpa arī dažādu mazo uzņēmumu apmeklējums un iepazīšanās ar to darbību, produkciju, tās realizācijas iespējām vietējā tirgū. Tika iepazīti vietējie miltu un maizes ražotāji un vīndari. Prezentācijas veidā tika sniegta informācija par zīda ražošanu. Radošajās darbnīcās tika veidotas krustvārdu mīklas un metodiskie materiāli, izmantojot informācijas tehnoloģijas.

Kursi Itālijā

© 2021 Elejas vidusskola
Mājas lapu izstrādājis Arvis Lācis.