Elejas vidusskola


Svētdiena, 2020. gada 29. novembris.
Šodien vārda dienu svin Ignats, Virgīnija.
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Lai izņemtu Jums nevēlamu foto, ziņojiet par to elejasvsk@latnet.lv

2020./2021. mācību gads


Dokumenti:


Skolas laureāti novada olimpiādēs 2018./2019. m.g.

Skolas laureāti

Skolas mācību olimpiādes 2017./2018. m.g.

Ir noslēgusies skolas matemātikas olimpiāde. Uzvarētāji saņēmuši diplomus un skolas sagādātās balvas. Daudzi no viņiem jau paspējuši aizstāvēt skolas godu arī olimpiāžu nākamajā kārtā - novada olimpiādē. Apsveicam uzvarētājus!

Skolas olimpiādes
VietaSkolēnsKlaseVietaSkolēnsKlase
1.Kristiāns Vītols5.1.Ieva Vaņina8.
2.Mikus Drošprāts5.2.Agneta Āboltiņa8.
3.Kira Ņikiforova5.3.Viktorija Kozlova8.
1.Alita Vangale6.1.Katrīna Kate Orlova9.
2.Adrians Trahimovičs6.2.Emīls Pipars9.
3.Krists Teterovskis6.3.Anastasija Ptičkina9.
1.Edijs Zukulis7.1.Anna Volksone11.
2.Mareks Upītis7.2.Justīne Dižpētere11.
3.Līva Mikaine7.3.Monta Sivko12.

Skolas laureāti novada olimpiādēs un konkursos 2016./2017. m.g.

Skolas laureāti

Skolas mācību olimpiādes 2016./2017. m.g.

Ir noslēgušās skolas matemātikas, latviešu valodas un literatūras, angļu valodas un informātikas olimpiādes. Uzvarētāji ir saņēmuši diplomus un skolas sagādātās balvas. Daudzi no viņiem jau paspējuši aizstāvēt skolas godu arī olimpiāžu nākamajā kārtā - novada olimpiādē. Dažiem vēl priekšā piedalīšanās reģiona vai valsts kārtā. Apsveicam uzvarētājus!

Matemātika

VietaSkolēnsKlaseVietaSkolēnsKlaseVietaSkolēnsKlase
IKrists Teterovskis5.IAlita Vangale5.IIViktorija Garbuzova5.
IINils Elans Logins5.IIIAgnese Iļjina5.IIIAlise Zaiceva5.
IVJānis Salcevičs5.IVRolands Lucevičs5.VVanessa Baldiņa5.
VDaniels Fedkovičs5.VIDaniela Naturina5.VIMadara Drelinga5.
IAnitra Veinberga6.IIVanesa Griga6.IIIMatīss Jānis Laudonskis6.
IVMārtiņš Pivovarovs6.VLīva Mikaine6.VIAnastasija Bohane6.
IIeva Vaņina7.IIAgneta Āboltiņa7.IIIViktorija Kozlova7.
IVDenis Poļaks7.VIvo Sivko7.VIKristīne Kuzņecova7.
IEmīls Pipars8.IISandis Kārkliņš8.IIIKatrīna Kate Orlova8.
IVElīna Beide8.VRenāte Šenka8.VIAnastasija Ptičkina8.
IRalfs Mārcis Ābols9.IIArmands Jonovs9.IIIKristiāna Davidčuka9.
IVVineta Briede9.IAlise Ažēna10.IIAnna Volksone10.
IIIJustīne Dižpētere10.IVArianna Zavereiko10.VDina Ozerova10.
VISamanta Peipiņa11.VISendija Ozoliņa12.

OlimpiādeVietaSkolēnsKlase
Latviešu valodaIEmīls Pipars8.
Latviešu valodaIISandis Kārkliņš8.
Latviešu valodaIIIKatrīna Kate Orlova8.
Latviešu valodaIIILauris Cimermanis8.
Latviešu valodaIIIAigars Zauls8.
Angļu valodaISandis Kārkliņš8.
Angļu valodaIIEmīls Pipars8.
Angļu valodaIIIAnete Emīlija Kancere8.
Angļu valodaIJustīne Dižpētere10.
Angļu valodaIIDagnis Ābols11.
Angļu valodaIIIInita Šubrovska11.

OlimpiādeVietaSkolēnsKlase
InformātikaIMareks Upītis6.
InformātikaIIRoberts Valts Bartkevičs6.
InformātikaIIIReinis Šidlauskis6.
InformātikaIIeva Vaņina7.
InformātikaIIAgneta Āboltiņa7.
InformātikaIIISigne Ozola7.

Skolas laureāti mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos 2015./2016. m.g.

PriekšmetsKlaseSkolēnsSkolotājsVieta
Bioloģija9.aAnna LandorfaVelta Smolova2.
Bioloģija
Vēsture
Ģeogrāfija
12.aLinda Dita ĀbolaVelta Smolova
Baiba Atmane
Inga Erliha
2.
Latviešu valoda11.aSendija OzoliņaElija Tāraude3.
Krievu valoda12.aZlata JuņēvičaAntoņina Trivaškeviča2.
Krievu valoda10.aDāniels VoitehovičsRodijada Kazaka3.
Latviešu valoda9.aJustīne DižpētereLinda Misūne1.
Matemātika10.aAgneta VeinbergaVita Cielava1.
Matemātika10.aSamanta PeipiņaVita Cielava1.
Matemātika5.Līva MikaineMārīte Lazda1.
Matemātika6.aIeva VaņinaVita Cielava3.
Matemātika7.aElīna BeideMaira Bērtule3.
Ģeogrāfija10.aDagnis ĀbolsInga Erliha3.
Sākumskola4.bAlita VangaleIna Hausmane1.
Sākumskola3.aMikus DrošprātsVija Korotkova3.
Erudītu konkurss5.
5.
5.
6.a
6.a
Liene Alise Saliņa
Anitra Veinbera
Mārtiņš Dāniels Vārslavs
Agneta Āboltiņa
Ieva Vaņina
Elija Tāraude
Baiba Atmane
Andra Strelčune
1.
Krievu valodas konkurss7.aSandis KārkliņšAntoņina Trivaškeviča3.
Sveicam uzvarētājus

Skolas laureāti mācību priekšmetu olimpiādēs 2014./2015. m.g.

PriekšmetsKlaseSkolēnsSkolotājsVieta
Latviešu valoda8.Justīne DižpētereLinda Misūne1.
Angļu valoda8.Justīne DižpētereInese Grigaļeviča1.
Vēsture9.Agneta VeinbergaBaiba Atmane1.
Fizika9.Agneta VeinbergaJānis Tumovs3.
Matemātika5.Ieva VaņinaMārīte Lazda2.
Matemātika8.Anna VolksoneMārīte Lazda2.
Matemātika9.Samanta PeipiņaVita Cielava2.
Ģeogrāfija12.Valters ZaļkalnsInga Erliha2.
Angļu valoda11.Zlata JuņevičaAnna Švītiņa3.
Vēsture12.Sintija KrastenbergaAntoņina Trivaškeviča2.
Latviešu valoda12.Sintija KrastenbergaDace Zevaliča3.
ZPD vēsturē11.Linda Dita ĀbolaBaiba Atmaneuz valsti
Skolas laureāti mācību priekšmetu olimpiādēs 2014./2015. m.g.

Lasīt rakstu

Skolas laureāti mācību priekšmetu olimpiādēs 2013./2014. m.g.

PriekšmetsKlaseSkolēnsSkolotājsVieta
Sākumskola2.Alita VangaleIna Hausmane1.
Ģeogrāfija12.Zaiga LandorfaInga Erliha1.
Latviešu valoda12.Zaiga LandorfaElija Tāraude1.
Fizika9.Artūrs ĀboltiņšJānis Tumovs1.
Ķīmija9.Artūrs ĀboltiņšAnna Švītiņa3.
Latviešu valoda12.Laura ZevaličaElija Tāraude2.
Matemātika7.Justīne DižpētereMārīte Lazda2.
Matemātika6.Ralfs Mārcis ĀbolsMaira Bērtule2.
Ģeogrāfija11.Sintija KrastenbergaInga Erliha2.
Matemātika5.Roberts Ralfs VārslavsMaira Bērtule3.
Ģeogrāfija11.Valters ZaļkalnsInga Erliha3.
ZPD11.Valters ZaļkalnsJānis Tumovsuz valsti
Skolas laureāti mācību priekšmetu olimpiādēs 2013./2014. m.g.

Skolas laureāti mācību priekšmetu olimpiādēs 2012./2013. m.g.

Skolas laureāti mācību priekšmetu olimpiādēs 2012./2013. m.g.

Skolas laureāti mācību priekšmetu olimpiādēs 2011./2012. m.g.

Skolas laureāti mācību priekšmetu olimpiādēs 2011./2012. m.g.

Skolas laureāti mācību priekšmetu olimpiādēs 2010./2011. m.g.

PriekšmetsKlaseSkolēnsSkolotājsVieta
Matemātika12.Sintija LiepaInese Meldere3.
ZPD12.Sintija LiepaBaiba Atmane3. (Zemgalē)
Ekonomika12.Sintija LiepaSarmīte Balode3.
Fizika12.Kristaps SvalbsSarmīte Balode3.
Latviešu valoda12.Vikija LešinskaDace Zevaliča2.
Bioloģija11.Arvis LācisVelta Smolova2.
Fizika11.Arvis LācisSarmīte Balode3.
Matemātika11.Arvis LācisVita Cielava2.
Ģeogrāfija11.Arvis LācisInga Erliha2.
ZPD11.Arvis LācisJānis Tumovs2. (Zemgalē), uz valsti
Ģeogrāfija11.Armands KļimovskisInga Erliha3.
Bioloģija9.Zaiga LandorfaVelta Smolova2.
Latviešu valoda9.Zaiga LandorfaElija Tāraude1., uz valsti
Matemātika9.Zaiga LandorfaVita Cielava2., uz valsti
Latviešu valoda9.Laura ZevaličaElija Tāraude3.
Matemātika8.Lolita TesļonokaMaira Bērtule2.
Informātika6.Elgars RihardsJānis Tumovs1.
Informātika6.Eduards VaškinelsJānis Tumovs3.
Sākumskola4.Justīne DižpētereBaiba Butevica3. (Zemgalē)
ZPD sākumskola4.Justīne DižpētereBaiba Butevica2.
ZPD sākumskola4.Alise AžēnaBaiba Butevica1.
Skolas laureāti mācību priekšmetu olimpiādēs 2010./2011. m.g.

Skolas laureāti mācību priekšmetu olimpiādēs 2009./2010. m.g.

PriekšmetsKlaseSkolēnsSkolotājsVieta
Latviešu valoda un literatūra8.Zaiga LandorfaElija Tāraude1.
Matemātika8.Zaiga LandorfaVita Cielava1.
Matemātika10.Arvis LācisVita Cielava1.
Fizika10.Arvis LācisJānis Tumovs2.
Matemātika5.Elgars RihardsVita Cielava2.
Latvijas un pasaules vēsture9.Eva ZevaličaAntoņina Trivaškeviča3.
Vizuālā māksla4.Margarita ZaulaBiruta Pundure1.
Krievu valoda8.Anastasija KazakaAntoņina Trivaškeviča1.
Krievu valoda8.Arta PļavenieceRodijada Kazaka1.
Matemātika3.Justīne DižpētereBaiba Butevica1.
Skolas laureāti mācību priekšmetu olimpiādēs 2009./2010. m.g.

© 2020 Elejas vidusskola
Mājas lapu izstrādājis Arvis Lācis.